Adminovy poznámky

Toto je očesaná verze železničního diskuzního fóra K-REPORT, určená pro mobily a podobné slaboučké prohlížeče. Tyto poznámky jsou zcela autentický a tak se jejich čtením nezděste...

Již tu běhají jak archivy, tak ztextovaný smajlíky a obrázky. Přístup ke skutečným obrázkům bohužel odladit nemůžu (nutnost zmenšování apod.), neb co typ mobilu, to jiný parametry (hlavně zobrazitelnost a paměť).
Už jsem dodělal možnost přímého odeslání příspěvků skrz tuhle proxy. Každý příspěvek má na svém konci "stopu", takže se jí nedivte.
USR:Hulín, USR:Sergeilbc a moderátoři mi navíc předvedli extrémy, co se zobrazitelnosti a krájitelnosti týče (třeba smajly ve jméně, krouhané tabulky, písma...). Už jsem ale připraven i na další podobné exoty. Pokud něco odtud odletí a bude to v rozporu s užíváním proxnutého fóra, tak to velmi rychle poznám a případný spamery "ocením" pěkně dlouhými bany (loguji odesílání a časy, nikoliv však obsahy vzkazů a hesla (když by se někdo bál), o bany dotyčným potížistům se standartně žádá ve Vzkazech). Pokud IP sdílí (častý případ Mobile Gateways), tak slušným uživatelům sorry, leč jiná možnost není. Můžete jen potížistovi rozbít hubu a pak mi nahlásit jeho odstranění (umravnění). Poté bude IP opět uvolněna.
Také je možno vkládat smajlíky (ale ty se zde stejně povětšinou zobrazí jako textový přepis). Aby se opravdu smajly zobrazily, tak je třeba dodržovat kárepotí konvenci ve tvaru \clipart{jmeno_smajlu} (závorky jsou použity složené, jméno smajlu musí k-report znát) (např. \clipart{satan} vywebí smajla se satanášem). Posledním problémem zůstává čeština. Jde hlavně o posílání diakritiky z mobilů. Stále mě štvou háčky a stále nevím, jak je donutit přejít na fórum bez újmy a zaotazníkování. To taky znamená, že nemůžou příspěvky odesílat lidi s diakritikou (háčky, ů, speciály; čárek se to kupodivu netýká) ve jméně nebo hesle. Server příspěvek takovéhoto uživatele pravděpodobně nepříjme a ještě mu vynadá.
Za zobrazení odkazů vedoucí mimo K-report neručím.