K-REPORT MOBILE 1.9

Diskuse K-report: FTL Prostějov

Dolu v
Archiv

Témata Úvod


Příspěvek č.6 od uživatele pvol.
28.11.2017 21:14:40
Study:
Úplně nejlepší je email od pracovníka KIDSOK Vitáska:

Spojení z Prostějova do Olomouce je dostatečně zajištěno i o víkendech, a to především železniční dopravou. Železniční doprava mezi Prostějovem a Olomoucí je provozována většinou s ekologickou elektrickou trakcí.
S ohledem na to, že stávající dopravní spojení měst Prostějova a Olomouce veřejnou dopravou je dostačující, a to i o víkendech, není v nejbližší době plánováno žádné doplňování tohoto spojení novými spoji.

Za tu dobu, co dojede tramvaj na nádraží je bus v Prostějově. Možná kdyby jel MHD bus od FN k zastávce do Nemilan, tak lze o vlaku alespoň teoreticky uvažovat.

Každopádně pokud by byl zájem vozit cestující, tak by autobus z OL nejezdil do vyloučené lokality v Prostějově s názvem nádraží, ale směřoval by do západních čtvrtí města.

Ten chytrý nápad s linkou Vrbátky-Olšany-Bystročice-Olomouc jsem úplně nepochopil. Jet z centra PV do Olšan se 2 přestupy je hlavu postavené. Smysluplnější by bylo vést linku PV-Držovice-Smržice-Čelechovice-Olšany-Bystročice-Olomouc. Možná by ale vadilo, že by tím jezdili lidi...
Zpátky ▴ Nahoru

Témata Úvod