K-REPORT MOBILE 1.9

Diskuse K-report: FTL Prostějov

Dolu v
Archiv

Témata Úvod


Příspěvek č.13689 od uživatele Study.
28.11.2017 20:09:19
švarc:
"Jsem zvědavý, jestli ten spoj v pracovní ponechá, když v podobných časech má jezdit ze Svitav Retrobus."

Situace je taková, že v době podání licence se na vlastní pěst obeslaly všechny Kraje s žádostí o předběžné stanovisko k souběhům a omezením. Z těch co zaregovali vyšlo jen najevo z Pardubického Kraje, že uvažují o náhradě, kterou by dotovali, ale neví, ještě mají čas. A i když se jasně řeklo, že linka pojede tak jak byla, stejně ji tam nacpali v celé délce PU a HK kraje jako dotovanou, takto prasácky. Takto se hospodaří s veřejnými prostředky. Tak se přemýšlí, co s tím. I když by jely oba spoje souběžně (což neprojde), ceny a podmínky jsou lepší než má Zlatovánek, co nasadí za autobus on není známo (od nás to bude 4 roky starý klimatizovaný bus).

Teď zrovna čtu na FB nářky lidí, že je Arrivák nechce vozit mezi OL a PV, některé spoje chybí, některé jsou přeplněné. Co chtěli, to mají, mohli se podělat z Arriva Expresu, který položil třeba takový Tourbus (i když v tomto případě spíš děkujeme), bohužel tohle omezování vnitrokrajské dopravy toho položí ještě víc. Pro relaci PV-OL je páteřní podle nového vlak, jenže někteří by měli pochopit, že od Fakultky chtějí jet lidi přímo a ne se táhnout šalinou na hlavák a tam mezi feťákama čekat na vlak, nebo objet Tour de Bystročice a pochytit víc rozumů, než při čtení Blesku.

A pokud si někdo myslí, že brečím, tak nebrečím. Spíš mě hodně mrzí to, jak se tady všechno rozpadá, likviduje a hradecká linka je taková srdcovka. Hlavní tok financí jde odjinud.
Zpátky ▴ Nahoru

Témata Úvod