K-REPORT MOBILE 1.9

Diskuse K-report: Trolejbusy a autobusy ze Škody Ostrov

Dolu v
Archiv

Témata Úvod


Příspěvek č.85 od uživatele Kowalski.
06.5.2016 23:08:33
Dayton: Pokusím se to nějak stručně rozepsat ::happy::

Linky: Trolejbusové jsou linky 1 - 5 a 7 a 8, trolejbusy zde však jezdí pouze v pracovních dnech, o víkendu jsou nahrazeny autobusy. Dočasně jsou navíc kvůli opravám ulic a chybějící vyhýbce na objízdné trase autobusy i na linkách 1,2 a 5, ovšem příští rok by i na nich měly opět premávat trolejbusy.

Hlavním přestupním uzlem je Wright Stop Plaza, kterým projíždí všechny.
Route 1 (University boulevard - Third street) a 2 (Northwest hub <-> Easttown hub) celý týden po 20 až 30 minutách.
Route 3 (Wright Stop Plaza <-> Eastown Hub) a 5 (Far Hills <-> Brandt and Bickmore) pouze Po - Pá a pouze tři spoje za den.
Route 4 (Westown Hub <-> Eastown Hub) celý týden po 20 - 40 minutách.
Route 7 (North Main <-> Woodman and Patterson) a 8 (Northwest Hub <-> Westown Hub) celý týden po 20-30 minutách, po 10 minutách ve spičkách.

Auta: V provozu by se mělo střídavě objevovat zhruba třicítka vozů. Všechny jsou minimálně po plechařině, u většiny se stejně dělala obdoba místní GO, na spoustě vozů se objevily i digitální tabla z vyřazovaných busů apod. Asi nejzajímavější vůz je 9845, která jezdí jako jediná v zeleném laku, podobně jako autobusy. Stejný nátěr měla jeden čas i 9802, ale loni byla přetřena zpátky, protože údajně nebyl dostatečně vidět v noci (America baby! :D)

Loni šly do provozu čtyři prototypy Gilligů s výzbrojí Vossloh-Kieppe, který by měly do budoucna škodovky nahradit, nicméně pár let by ještě vydržet měly. ::happy::
Seznam vozů je kdyžtak tady, v rámci možností by to mělo být aktuální ::happy:: Z různých důvodů odstavené vozy jsou hned vedle vozovny, pod dálničním mostem.

Jinak kdyby byl zájem, mám z dřívějška kontakt na někoho, s kým by se dalo domluvit vlezení do jejich garáží a podobně, pokud se něco nepřihodilo, měl by tam stále pracovat. Stačí kdyžtak říct a pokusím se ho zkontaktovat ::happy::
Zpátky ▴ Nahoru

Témata Úvod