K-REPORT MOBILE 2.0

Diskuse K-report: Transport Fever

Dolu v
Archiv

Témata Úvod


Ross#2282@08.6.2022 9:47:32 >>Diskuse ke hře Transport Fever - i pro druhý díl.

Cože, je to za hru? Je to hra inspirována klasickým Transport Tycoon (případně OTTD). Je to strategická hra, kde budujete železnice, silnice, lodě a letadla. Vaším úkolem je řídit prosperující přepravní systém. Hra je oproti Transport Tycoon o hodně komplexní. Zejména první díl, kde je obrovský rozsah průmyslu. Ve hře totiž funguje nabídka a poptávka a vozit zboží je náročné. Musí se dokončit celý řetězec, jinak to nebude fungovat. Čili pro příklad je nutné vozit (v prvním díle) uhlí a železnou rudu do ocelárny. V Ocelárně vznikne ocel a struska. Musíte obojí vyvážet. Ocel do továrny na nástroje a ty pak do města. Struska se musí vozit do továrny na stavební materiál a ten také vozit do měst.
Druhý díl je jednodušší, ubylo dost surovin a už není nutné dokončit celý řetězec hnedka. Ale doporučuje se to.

Cestující fungují úplně jinak než v OTTD. Tady totiž mají své bydliště, práci a ve volném čase nakupují. Cestující umí přestupovat a je nutné dbát na to, aby na nádraží jezdila i MHD, pokud je to možné.

Jelikož je hra od Švýcarských tvůrců, je zde hodně vozidel z tohoto regionu. Také různé Německé stroje, Rakouské apod. Jsou zde i Americká vozidla i krajina a také Asijské.
A do hry lze stáhnout hromada modifikací, dokonce i české.

Grafika hry je opravdu pěkná a osobně mám nejraději období páry. Mašiny (vanilla i mody) jsou krásně animované a je to fakt hra na kochání. Zde nějaké mé obrázky.
Dokonce někdo nasimuloval i aktuální téma - TGV v Česku. Zdroj FB, skupina Czech Fever.


Ross#2289@17.6.2022 20:09:28 >>Tady nějaká ukázka české tvorby. Hned ta hra prokoukne ::jidlo::Zanechat zprávu

 ^ Nahoru

Témata Úvod